.

מי אנחנו

מגה בעיר היא הרשת העירונית - שכונתית שלנו. עם מוצרים טריים ואיכותיים ביותר, שירות אישי ומקצועי ותחושת נינוחות המאפשרת לך לקפוץ רגע לסניף שלך, גם בנעלי בית.
התחושה הנוחה של לרדת לסופר השכונתי ולפגוש פנים מוכרות, מישהו שיודע מה אתה אוהב ולפעמים זוכר יותר טוב ממך מה אתה צריך, גורמת לך להרגיש שאתה בידיים טובות ושבאמת אכפת לנו.

השירות שלנו

חוויית הקניות השכונתית טבועה בזיכרוננו כחוויה נעימה. אין תחליף לתחושה הנוחה כמו לרדת בטרנינג ונעלי בית לסופר השכונתי ולפגוש פנים מוכרות, מישהו שיודע מה אתה אוהב ולפעמים אפילו זוכר יותר טוב ממך מה אתה צריך.

במגה בעיר חשוב לנו ליצור עבורכם מקום חם, מזמין וקרוב – ולא רק במובן הפיזי. הצוות שלנו, ממנהל הסניף ועד אחרון אנשי השירות, יעשו הכול בכדי לתת לכם את הדברים שחשובים לכם ביותר: שירות מקצועי, חום ואכפתיות וכמובן מחיר הוגן.

הטריות שלנו

במגה בעיר נהנים ממוצרים איכותיים ביותר וטריים ביותר. מגוון המוצרים בחנות נבחרים בקפידה ותשומת לב, כדי לייצור עבורכם חווית קנייה בטוחה, מהירה וטעימה.

הקהילה שלנו

במגה בעיר חשוב לנו גם להיות חלק מרכזי מהנוף הקהילתי – לקחת חלק פעיל בהתנהלות היום יומית בשכונה, לסייע למי שצריך, היכן שאפשר, להכיר את כולם, שכולם יכירו אותנו.

חשוב לנו שלכל אחד יהיה נוח ונעים להיכנס לסניפנו, להתפנק בלחמנייה טרייה, לקבל טיפ לשקשוקה או להתעדכן ברכילות חמה.

אז אנחנו מחכים לכם כאן בסניף, בואו לומר שלום.

מגה בעיר- הכי קרוב לבית!